Clasa 7C
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clasa 7C

Cea mai buna clasa de a 7-a
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hai sa ne amuzam!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Anne

Anne


Mesaje : 70
Faima : 97
Data de inscriere : 04/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Pe Terra

Hai sa ne amuzam! Empty
MesajSubiect: Hai sa ne amuzam!   Hai sa ne amuzam! Icon_minitimeMar Aug 09, 2011 9:09 pm

Aici fiecare trebuie sa posteze unul sau mai multe bancuri care i s-au parut amuzante.

Incep eu:
Un sofer gonea cu 150 km/ora. Vede girofarul unei masini de politie in oglinda si accelereaza. Dupa o vreme, vede ca nu poate scapa de politist si trage pe dreapta. Politistul ii spune:

- Am avut o zi groaznica si vreau sa ajung acasa. Dar mi-a placut urmarirea. Asa ca zi-mi o scuza buna si te las sa pleci.

- Acum trei saptamani, nevasta-mea a fugit cu un politist, zice soferul. Cand te-am vazut in spate, am crezut ca vrei sa mi-o aduci inapoi.
Sus In jos
EvilG.

EvilG.


Mesaje : 17
Faima : 29
Data de inscriere : 07/10/2011
Varsta : 25
Localizare : Germania

Hai sa ne amuzam! Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa ne amuzam!   Hai sa ne amuzam! Icon_minitimeDum Oct 23, 2011 1:59 pm

Profesoara: Bula tradu in engleza: Pisica a cazut in apa si s-a inecat.
Bula: e foarte simplu d-na profesoara: " The cat catapultum in water glugluglu and no more miau miau !!!"

O mama ii scrie un e-mail fiului ei:
Draga Tony,
Ce mai faci? Aici tuturor ne este dor de tine. Te rog iesi de pe calculator si coboara in bucatarie sa mananci.

Cu drag, Mama.

"Tata,tata,imi cumpperi ultimul celular cu WI-FI,bluetooth,GPS si camera de 12 megapixeli????"
"Fiule,de ce nu te poti droga si tu ca ceilalti prieteni ai tai???"
=)))


"Haaaiii mama ca nu eram chiar asa de beat..."
"-Fiule,ai aruncat hamsterul in sus strigand:Pikachu,te aleg pe tineeee!!!!"
=)))))
Sus In jos
 
Hai sa ne amuzam!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clasa 7C :: Spam-Zone :: Jocuri-
Mergi direct la: