Clasa 7C
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clasa 7C

Cea mai buna clasa de a 7-a
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Vechiul Nostru Orar -> Marti

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Gaby
Admin
Gaby


Mesaje : 77
Faima : 164
Data de inscriere : 04/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Pe scaunel

Vechiul Nostru Orar -> Marti Empty
MesajSubiect: Vechiul Nostru Orar -> Marti   Vechiul Nostru Orar -> Marti Icon_minitimeSam Aug 06, 2011 1:29 pm

Marti -> Desen , Muzica , Franceza , Biologie , Mate -> La desen , ma mir daca am facut EU (cu mana mea) 1 desen...toate sunt facute de mama -> La muzik , mdea...trebuia sa citesc si eu ceva pe acolo ...
-> Am scris mai sus la franceza
-> Bio , era nasool ca stateam langa gherghe care facea ca toate maimutele prin clasa...nici nu trebuia sa mai citesc lectia cu maimute , aveam o specie din fiecare maimuta langa mine ) (glumeam ma)
-> Mate... cam plictisitor cand incepeam alea cu calcule...0+2=9 ... Imi aduc aminte ca serban a luat 10 pt ca a stiut urmatoarele exercitii : 0+2=2 ; 6+0= 6 ; 2+7= 9 ; -2+2=0 ; 5+0=5 ... si a luat 10 cam aiurea dar asa este
Sus In jos
http://clasa7c.forumc.net
•Aliice
Admin
•Aliice


Mesaje : 106
Faima : 125
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 26
Localizare : South Korea

Vechiul Nostru Orar -> Marti Empty
MesajSubiect: Re: Vechiul Nostru Orar -> Marti   Vechiul Nostru Orar -> Marti Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 6:30 pm






Dn Sava " Sunteti niste FAZANI" saau "Aviooaane inamice domnule!" . Nu stiu daca erai si tu,Gabi in iarna cand ne chemase la el acasa sa ne pregateasca de olimpiada. in a 5a sau nici nu mai stiu. asa si ne-a zis ca Doamna Sava face cozonac. Apoi se aude din bucatarie ,dar pe un ton,gen linia fierbinte "O bananaaa".

Eu si Geogiana ne prapadeam de ras.



Orele de marti erau ok. Erau ceva mai usoare;)

Sau cand striga la mine ca nu eram atenta. "ALEXANDROOO"

Da` eu de colo "Ceee? N-am facut nimic?" sau pur si simplu " Da!"

El : "Fi atenta!"

Eu : "Eram."

El : " Juncandu-te cu apostol?"

Eu : "Tot aia"

Sau imi place cand ieseam la tabla si greseam ma corecta iar eu ii ziceam "Asa am zis si eu Laughing "
Sus In jos
http://adresablog25.blogspot.com/
 
Vechiul Nostru Orar -> Marti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Marti
» Vechiul Nostru Orar -> Joi
» Vechiul Nostru Orar -> Luni
» Vechiul Nostru Orar -> Miercuri
» Vechiul Nostru Orar -> Vineri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clasa 7C :: Clasa 7C :: Vechiul Orar-
Mergi direct la: